Hledáte-li to správné místo, kde umístit svoji kancelář, musíte se při výběru zaměřit hned na několik kritérií. První, co by vás mělo zajímat, je lokalita, kde se kancelář bude nacházet. S tím úzce souvisí také dostupnost.

Při průzkumu potencionálního místa si všímejte také okolních budov a prostředí. To vše totiž vypovídá o filosofii vaší společnosti.

V neposlední řadě vás musí zajímat také cena. Za rozsáhlejší komplex s celou řadou služeb musíte počítat také s vyšším nájemným. Na cenu má také vliv umístění společnosti. Pokud se kanceláře nacházejí v prestižnější a dostupnější lokalitě, bude tomu také odpovídat vyšší cena.

Velice atraktivní kancelářské prostory nabízí také naše společnost REMET, s.r.o. v Brně. Jedná se o velkou administrativní budovu, která je veřejnosti přístupná 24 hodin denně. Celý areál je monitorován bezpečnostními kamerami, takže se o svůj majetek nemusíte obávat. Svým klientům nabízíme celou řadu doplňkových služeb jako je možnost stravování v místí kantýně či restauraci, možnost pronájmu parkovacího místa atp.